Zrób wiosenne porządki w swoim organizmie!

kotMożemy już powitać wiosnę…tylko, czy w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej? Dla większości z nas z  pewnością – nie. Zimą, kiedy brakowało świeżych warzyw i owoców, najczęściej sięgaliśmy po węglowodany, poprawiające na krótko nastrój. Niestety efekty nieprawidłowego jedzenia, a także braku ruchu są widoczne właśnie teraz w postaci naszego złego nastroju. Najwyższy czas wziąć się za siebie, by poczuć się naprawdę wiosennie, a możemy tego dokonać poprzez generalne sprzątanie naszego organizmu, a więc detox, odkwaszanie, uzupełnianie witamin i minerałów. Bez oczyszczenia wszelkie diety, jak i suplementacja nie przyniosą efektów, organizm po prostu nie przyjmie nic więcej, bo jest pełen zanieczyszczeń po zimie i nadal nie może się wybudzić, stąd nasza ospałość mimo, że na dworze świeci już piękne słoneczko.

fluroide detox beverageProponuję zatem skuteczną  kurację witalizującą.  Na początek mikstura oczyszczająca z aloesem: 2 łyżki aloesu , 1 łyżka soku z cytryny, 1 łyżka pyłku kwiatowego.  Składniki należy wieczorem  dodać do 1/2 szklanki wody i rano na czczo wypić codziennie przez 10 dni ( można dłużej). Po tym czasie możemy wkroczyć z „zieleniną”,  która zapewni równowagę kwasowo-zasadową w naszym organizmie. Mogę tu polecić przede wszystkim wyciąg z młodego, zielonego jęczmienia, czyli Barley Grass w postaci koktajlu lub kapsułek. Alternatywą może być Chlorofil w płynie. Jeden  z polecanych produktów należy przyjmować przez miesiąc. Wprowadzamy równocześnie  błonnik witalny plus ostropest lub ostropest witalny na czczo i przed snem. Ta mieszanka znakomicie usunie wszelkie zanieczyszczenia, a jednocześnie oczyści i odtruje wątrobę. Dodatkowo możemy popijać codziennie wieczorem Herbatkę Oczyszczającą.

Przypomnę, że w kuracji oczyszczającej  bardzo ważny jest ruch, ponieważ wysiłek sprzyja wydalaniu toksyn razem z potem.  Świetnym dodatkiem przy odpoczynku będzie później ayurwedyjski masaż kursy-masażu4limfatyczny, czyli  detoksykujący, wykonany przy użyciu oleju sezamowego

Równocześnie  zaczynamy suplementację Candidą, żeby zlikwidować zagrzybienie w organizmie. Kurację odgrzybiającą możemy wspomóc Liściem Oliwnym, który dodatkowo wzmocni odporność i zlikwiduje bytujące w nas drobnoustroje. Po miesiącu możemy pomyśleć o uzupełnieniu niedoborów witaminowo-minerałowych. Tu mogę zaproponować Cal-Mag, Daliy Vits, Vit-75.  

Po takiej kuracji powrót sił  i uśmiech na twarzy gwarantowany:)usmiechwww.vitalny.pl

Dodaj komentarz